Araç giydirme hizmetimiz tüm araç giydirme çeşitleri için geçerlidir.

Araç Giydirme Hizmetlerimiz

  • Araç Folyo Kaplama
  • Araç Üstü Reklam Giydirme
  • Otobüs Giydirme
  • Seçim Otobüsü Giydirme
  • Minibüs Dolmuş Giydirme
  • Filo Araç Giydirme

Aracınız, reklam giydirme işleminde aracınız dijital ortamda giydirilir ve beğeninize sunulur. Siz onayladıktan sonra aracınızı bize teslim ederek ve yine aynı gün içerisinde aracınızı giydirilmiş halde teslim alırsınız. Araç reklam giydirme, günümüzde çok sık tercih edilen bir reklam yöntemidir. Araç reklam giydirme işlemi, mutlaka profesyonel bir ekip ile yapılmalıdır.

Araç kaplamaları için kullanılan folyolar başlıca 3 çeşittir bunlar; Cast Folyo, Yarı Cast Folyo, ve Normal Folyodur.

Cast folyo türü araç giydirme işlemleri için birebir özel üretilmiş folyolardır ve dünyada belli başlı markalar tarafından üretilmektedir. Uzun ömürlü reklam çalışmaları için bunu tavsiye etmekteyiz.

Yarı Cast Folyo hem ekonomik hemde uzun ömürlü olması bakımında tercih edilmektedir. Profesyonel araç kaplama işlemlerinde tercih edili fakat ömrü tabikide tam cast folyo kadar değildir cast folyoların arasındaki fiyat farkını indirgemek amacı ile bir alt kalitede üretilmiş folyo türüdür.

Ekonomik Folyolar ise normal kesim folyolarıdır açık hava reklamcılığın birçok yerinde kullanılmaktadır. Araç için özel üretim folyolar olmadığı için uzun ömür konusunda firmamız garanti vermemektedir. Zaten ekonomik folyo uygulaması isteyen müşterilerimize bu uyarıyı yapmaktayız.