Işıksız Tabela

Işıksız Tabela

Işıksız tabelalar, diğer tabela çeşitlerinde olan ışık ve ekstra materyallerden yoksun olduğu için tüm ölçekli firmalara fiyat avantajı sağlayarak, hitap eder.

Firmaların tabela seçimleri listesinde yer alan ve en fazla tercih ettikleri tabeların başında ışıksız tabela gelmektedir. Işıksız tabelalar isminden de anlaşılacağı üzere herhangi bir aydınlatma çeşidi ve düzeneği olmayan tabelalardır. Küçük, orta ve büyük firmaların tercih ettiği bu tabelalar gündüzleri iyi görünse bile geceleri aynı etkiyi göstermezler.

İçerisinde herhangi bir aydınlatma materyali kullanılmadığın dolayı firmalara fiyat avantajı sağlamaktadır. Her tabela çeşidinde olduğu gibi bu tabelaların da uzun ömürlü ve kaliteli malzemeden üretilmesi önem arz eder. Işıksız tabelaların temel iskeletinin sağlamlığı oldukça önemlidir. Sert hava koşullarından etkilenmemesi ve güvenlik için gerekli önlemlerin alınması gerekir. Özellikle arka kısmında bulunan demir iskeletin nem ve pas gibi etkenlerden korunması gerekmektedir. İsteğe bağlı olarak ışıksız tabelalara sonradan çeşitli aydınlatma materyalleri eklenerek ışıklandırılabilir. Ancak bu ilk imalatın vermiş olduğu verim ve göz alıcılığını sağlayamayabilir.

Işıksız tabelaların tasarımı, üretimi ve montajlanması tabelanın sağlam ve kaliteli olması açısından önemlidir. Bakım ve onarım ile ışıksız tabelalar uzun yıllar boyunca ilk gün ki gibi kullanılabilir. Işıksız tabelalarda Ay Ajans kalitesini yaşamak için bizlerle iletişim kurabilirsiniz.