Paslanmaz Harf

Paslanmaz Harf

Paslanmaz harf, görselliği ve şıklığı bakımından en kaliteli tabela çeşitlerinden biridir. Yansıtmış olduğu zengin görünüm firmanıza prestij kazandırır.

Paslanmaz harf, görselliği ve dayanıklılığı bakımından gösterişli olan en kaliteli tabela çeşitlerinden biridir. Yansıtmış olduğu zengin görünüm ile firmanızın prestijini en üst seviyeye taşımaktadır. Lüks ve gösterişin bir araya geldiği paslanmaz kutu harfler, orta ve büyük ölçekli firmaların sık tercih sebebidir.

Paslanmaz harflerin ana malzemesi krom olmasından dolayı dış etkenlere karşı en dayanıklı üründür. Her türlü hava şartında uzun ömürlü olarak kullanılabilir. İsteğe bağlı olarak ışıklı veya ışıksız biçimlerde imal edilebilir. Paslanmaz kutu harfler, firmanızın logosu veya yazı karakteri lazer ile cnc makineler aracılığıyla itinayla kesilip temiz işçilik ve üretimi sağlanmaktadır. Harflerin ekstra bir parlaklığa ulaşması için atölyemizde polisaj işleminden geçirilir. Genel olarak paslanmaz harfler %10 - %25 miktarında krom içermektedir. Krom, çeliğin yapısında çelik alaşımın yüzeyine çıkarak kromoksit tabakası oluşturur ve demirin oksitlenmesini engeller. Bu nedenle harflerde herhangi bir paslanma ve kararma meydana gelmez.

En etkili ve başarılı reklam tabelalarından birisi olan paslanmaz kutu harfleri tercih etmeniz, markanızın kurumsal imajınızı yansıtmanız da rakiplerinize nazaran bir adım daha önde olacaksınız. Siz sadece istediğiniz tabelayı hayal edin, biz Reklam 59 olarak hayallerinizi gerçekleştirelim.