Totem Tabela

Totem Tabela

Totem tabela, markanızı yükseklere taşıyan etkili bir reklam aracıdır. Şehirler arası yollarda ve trafiğin akıcı olduğu noktalarda sıkça kullanılmaktadır.

Totem tabela, ilk bakışta bir bütün gibi gözükse de aslında gövde ve kaset bölümleriyle iki parçadan oluşmaktadır. Çelik alaşımlı gövdesi sayesinde kaseti destekler, uzunluğu ise üzerine konulacak kasete ve dikilecek arazi şartlarına göre belirlenir. Totem tabelalar isteğe bağlı olarak ışıklı veya ışıksız olarak yaptırılabilir.

Açık hava reklamcılığında sıkça tercih edilen totem tabelalar; şehirlerarası yollarda, firma önlerinde, trafiğin akıcı olduğu noktalarda, cadde veya sokak kenarlarında kısaca dış mekanlarda uzaktan görünebilecek şekilde en uygun yerlere konumlandırılır. Totem tabela markanızı yükseklere taşıyan etkili bir reklam aracıdır. Büyük marka ve firmaların sıkça tercih ettiği bu tabela çeşidi, yapılacak olan yaratıcı tasarım ve başarılı bölge analizleriyle müşterilerinizin dikkatini çekerek, akılda kalıcılığı artıran ve tanıtımı yapılacak marka veya ürün için etkili bir reklam çalışması olacaktır.

Totem tabelaların sık kullanıldığı bölgelerden birisi olan şehirlerarası yollar, potansiyel müşterilerinizi bulmak için en etkili alanlardır. Uzun seyahatlerde yolcuların cam kenarından dışarıyı izlemesi ve herhangi bir totem tabelaya göz ucuyla bakması bile akılda kalıcılık ve marka farkındalığı bakımından önem taşır.