"tabela" İçin Arama Sonuçları

Hakkımızda

Hakkımızda

Günümüzde değişen ihtiyaçlara en iyi kalitede cevap vermek firmamızın değişmez kurallarrının başında gelir.

Tabela

Tabela

Şirketler ve kurumlar reklamlarını yapmak için farklı yöntemler kullanmaktadırlar. Tabelalar da kullanılan bu yöntemler arasındadır.

Pleksi Kutu Harf

Pleksi Kutu Harf

Günümüzde kutu harf tabelalar normal baskı tabelalara göre, üç boyutlu bir hava katmasından ve daha derin etkili görünümünden dolayı sık tercih edilmektedir.

Çatı Tabelası

Çatı Tabelası

Çatı tabelaları, orta ve büyük ölçekli her türlü firmanın kullanabileceği ve sıkça çatı bölgelerinde kullanılan büyük punto ve logolara sahip tabelalara denir.

Totem Tabela

Totem Tabela

Totem tabela, markanızı yükseklere taşıyan etkili bir reklam aracıdır. Şehirler arası yollarda ve trafiğin akıcı olduğu noktalarda sıkça kullanılmaktadır.

Arazi Tabelası

Arazi Tabelası

Arazi tabelası, şehir içlerinde bulunan, geniş ve büyük arazilerde kullanılan ve markanıza değer katması açısından en etkili tanıtım araçlarından birisidir.

Işıklı Tabela

Işıklı Tabela

Işıklı tabelalar, çeşitli aydınlatma materyalleri ile reklam tabelalarının ışıklandırılması ile yapılır. Akşam vakitlerinde etkili reklam araçlarından biridir.

Paslanmaz Harf

Paslanmaz Harf

Paslanmaz harf, görselliği ve şıklığı bakımından en kaliteli tabela çeşitlerinden biridir. Yansıtmış olduğu zengin görünüm firmanıza prestij kazandırır.

Işıksız Tabela

Işıksız Tabela

Işıksız tabelalar, diğer tabela çeşitlerinde olan ışık ve ekstra materyallerden yoksun olduğu için tüm ölçekli firmalara fiyat avantajı sağlayarak, hitap eder.